Mesaj gönder
Haberler
Ev > Haberler > Company news about Plastik ürünlerin kalite sorunları nasıl belirlenir
Olaylar
Bize Ulaşın
86--13873178021
Şimdi İletişime Geçin

Plastik ürünlerin kalite sorunları nasıl belirlenir

2023-02-03

Latest company news about Plastik ürünlerin kalite sorunları nasıl belirlenir

1. Koku alma duyusu: Çok hafif kokuyor, ancak hafif bir plastik kokusu var, çoğunlukla daha kaliteli ürünler;yoğun bir şekilde plastik kokuyor ve çoğunlukla biraz daha düşük kaliteli ürünler;güçlü bir şekilde plastik kokuyor ve keskin bir kokusu var Lezzetlerin çoğu kalitesiz mallardır.

 

2. Dokunsal duyu: ürünün kenarına dokunun, dikenli bir his yok, kenar nispeten temiz, kalıp daha iyi ve flaş onarımı da daha iyi;dokunulduğunda pürüzlü geliyor ve kenar pürüzlü, bu da kalıbın zayıf olduğu anlamına geliyor.

 

3. Vizyon: Şeffaf ve renksiz ürünler çok şeffaf görünür ve kirlilik içermez.Taze tutma poşetleri, bardaklar, yemek kutuları ve taze saklama kutuları gibi daha kaliteli (çoğunlukla ham peletlerden üretilen) ürünler; Ayırma kutuları, leğenler, askılar ve tabureler gibi çok fazla kirlilik içeren ürünler biraz daha düşük kalitededir (çoğunlukla ham toz malzemelerden üretilir).

 

Opak ürünlerin çoğu kalitesiz ürünlerdir (çoğu geri dönüştürülmüş malzemelerle üretilir, ancak geri dönüştürülmüş malzemeler, üreticinin kırpıntısı ile üretilen geri dönüştürülmüş malzemeler; bayi tarafından iade edilen kusurlu ürünler gibi birçok türe ayrılabilir. üretici) çöp kutuları ve çöp gibi Varil gömlekleri ve çöp torbaları gibi ürünler.

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin

Gizlilik Politikası Çin İyi Kalite Yuvarlak Plastik Kova Tedarikçi. telif hakkı © 2022-2024 jmbucket.com . Her hakkı saklıdır.